Bize ulaşın : (252) 377 57 38
Göltürkbükü Bodrum / Turkey Haritayı Göster
Hakkımızda

Sufi Boutique Otel Hakkında

Göltürkbükü’nde Yaşam

Otelimiz Muğla’nın Bodrum ilçesinin güzelliği ile meşhur, popüler Göltürkbükü Beldesi’nde, Türkbükü mevkiinde bulunmaktadır. Otelimiz denize sıfır konumda, toplam dokuz odası ile sizlere butik bir hizmet sunmaktadır.

Standart odalarımız oda önlerinde özel kullanım alanı; masa ve sadalyeleri ile birlikte 25 Metrekare içinde 66 ekran LED TV, uydu yayını, çift kişilik full ortopedik yatak, saç kurutma makinesi, askılı ve raflı açık dolap, odanın önünde çamaşır kurutma askısı, jakuzili banyo ve ayrı tuvalete sahiptir.

Aile odalarımız ise oda önlerinde özel kullanım alanı; masa ve sadalyeleri ile birlikte 25 Metrekare içinde bir adet çift kişilik (seperasyonlu olarak) ve bir adet tek kişilik full ortopedik yatak, bir adet 39 ekran tüplü ve bir adet 66 ekran LED TV, uydu yayını, saç kurutma makinesi, askılı ve raflı açık dolap, odanın önünde çamaşır kurutma askısı, duş ve tuvalete sahiptir.

Keyfine Varın!

Oda kahvaltı konseptinde çalışan otelimizde; 8:30 – 11:00 saatleri arasında 20 çeşit kahvaltılıktan oluşan köy kahvaltımız, odalarımızın ortak kullanımında yeşil alanımız, koltuk ve hamaklarımız, deniz tarafında yüz kırk metrekare güneşlenme platformumuza ek olarak geniş iskelemiz, bar ve restaurantımız bulunmaktadır. Platformumuz ve önündeki iskelemizde gündüzleri deniz, güneş ve müziğin; akşamları ise eşşiz lezzetler sunan restaurantımızın tadını çıkarabilirsiniz.

Akşamları yükselen müzikle birlikte neşeniz katlanacak ve Türkbükü gece hayatının keyfine varacaksınız.

Otelimizin girişi sahil tarafındandır ve otelimizin kendine ait otoparkı bulunmamaktadır.

 

Rezervasyon Yaptırın

Rezervasyon için varış tarihiniz, süreniz ve oda tipinizi bildirin. Sizi arayarak kaydınızı tamamlayalım.

Bize Ulaşın

Tel: +90 (252) 377 5738
Faks: +90 (252) 377 5733
Menemene Mah. İnönü Cad. No:111/1-2
Göltürkbükü Bodrum / Turkey